دانلود اخرین نسخه فتوشاپ cc

امتیاز 5.00 ( 2 رای )

دانلود فتوشاپ

فتوشاپ یک نرم افزار گرافیکی است که توسط شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی تصاویر بکار می‌رود.

فتوشاپ برای سیستم عامل ویندوز و مکینتاش منتشر شده است.

شما می توانید نسخه های مختلف فتوشاپ را برای ویندوز در گرافیکت دانلود کنید. برای دانلود می توانید به انتهای این مطلب در قسمت باکس دانلود رفته و بر اساس سیستم خود، نسخه مورد نیاز و مناسب را دانلود کنید.

به دلیل کم بودن کاربران مک این نسخه از نرم افزار فتوشاپ قرار نگرفته است اگر نیاز دارید در قسمت نظرات اعلام کنید.

نرم افزار فتوشاپ با نسخه های مختلفی منتشر شده که آخرین نسخه رسمی منتشر شده این نرم افزار از طرف کمپانی ادوبی نسخه ۱۹ آن است که با اسم ادوبی فتوشاپ سی سی شناخته می شود.

قبل از نسخه های cc که مخفف Creative Cloud بوده، فتوشاپ با نام cs منتشر میشد که مخفف عبارت Creative Suite و به معنای برنامهٔ خلاق می باشد!

گرچه در ابتدا فتوشاپ برای ویرایش عکس‌ها جهت چاپ روی کاغذ طراحی شده بود، اما به خاطر تنوع ابزارهایی که در اختیار کاربر می‌گذارد و پیشرفت علم و تکنولوژی، از Adobe Photoshop برای تولید و ویرایش عکس‌ها در فرمت‌های دیجیتال (به خصوص برای استفاده در وب) استفاده می‌شود.

از دید گرافیکی نرم‌افزار فتوشاپ توانایی کار با چندین نمونه رنگی را دارد، که عبارت‌اند از نمونه‌های رنگی RGB، LIB، CMYK، سیاه و سفید و…!